Vážení rodiče, milí žáci, předně gratulujeme k úspěšnému složení přijímacíh zkoušek. Na této stránce naleznete podstatné informace, které Vám usnadní první kroky na naší škole.

 

STRAVOVÁNÍ / PLATBY VE ŠKOLE

Prvním krokem je vyplnit Přihlášku ke stravování. Prosíme o její zaslání do 10. června 2024, ideálně v elektronické nebo naskenované formě na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do konce června Vám zašleme přihlašovací údaje, kterými se budete přihlašovat do stravovacího systému, a veškeré inormace k provádění plateb. V tuto chvíli tedy prosím nic neplaťte, informace ohledně plateb se k Vám včas dostanou. Pokud byste neměli o stravování na naší škole zájem, sdělte nám prosím tuto informaci také do 10. června.

 

UBYTOVÁNÍ / DOMOV MLÁDEŽE

V případě zájmu o ubytování na domově mládeže vyplňte prosím Přihlášku k ubytování a zašlete zpět do 10. června 2024 na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V letošním roce budou mít žáci na výběr ze dvou variant, a to ubytování na stávajícím „Zámečku,“ nebo na nové budově domova mládeže, která by měla studentům sloužit od září 2024. Více informací o ubytování naleznete na tomto odkazu.

 

ŠKOLNÍ ISIC PRŮKAZ

Žáci naší školy využívají k zařizování stravy a přístupu do školních budov průkazy ISIC. V týdnu 17. - 21. června bude probíhat focení žáků za účelem zajištění včasné výroby karet. Prosíme tedy Vaše děti, aby se v tomto týdnu vždy mezi 15. a 17. hodinou dostavily na školu k vyfocení a nutné administraci. Pokud by Vám žádný z těchto termínů nevyhovoval, zavolejte prosím do kanceláře školy a domluvíme se individuálně. Karty ISIC dostanou žáci na začátku září.ISIC SŠ obrázek a aplikace vertikální maly

 

Přejeme dobré první kroky na naší škole a těšíme se na viděnou v září!

Tým Střední školy Jana Blahoslava