Hanzalová

Ing. Bc. Lenka Hanzalová
učitelka odborných předmětů
ekonomika a soc. politika, právo, veřejná správa, technika administrativy

e-mail:
tel.:


Když po maturitě na gymnáziu nevěděla, kam na vysokou školu, nechala se zlákat Prahou a vystudovala ekonomii se zaměřením na oblast umění a později i na neziskový sektor. Vzdělání si nakonec doplnila ještě studiem sociální práce ve veřejné správě na Univerzitě Hradec Králové. Znalosti z obou škol využila při práci v nízkoprahovém klubu (NZDM Centrum 5KA) v Rychnově nad Kněžnou, kde působila nejprve jako dobrovolnice a pomocná síla, následně 5 let naplno jako kontaktní pracovník. Na práci s mladými lidmi má ráda to, že může vidět, jak se rok od roku posouvají a vyvíjejí a že každý z nich má na světě své místo, ať je jakýkoli. Nikdy neodmítne dobrou kávu a doporučení na kvalitní knihu.


Vykročte ve víře. Nemusíte vidět celé schodiště, jen udělejte první krok.
Martin Luther King

Vzdělání:
Gymnázium F. M. Pelcla, Rychnov nad Kněžnou, 2010
Bc. Vysoká škola ekonomická, Praha, 2013
Ing. Vysoká škola ekonomická, Praha, 2016
Bc. Univerzita Hradec Králové, 2017

Stav: 
svobodná

Oblíbené knihy:
451 stupňů Fahrenheita (a další knihy od Raye Bradburyho), Růže pro Algernon, Maus, Volání netvora, komiksy Sarah Andersenové a spousta dalších (včetně dětských)

Oblíbené filmy:
Vykoupení z věznice Shawshank, Statečné srdce, Vánoční koleda, Begin Again

Má ráda:
pečení a cukrařinu (včetně ochutnávání), víkendové brunche, posezení v kavárně s knížkou v ruce, výlety, pravidelný přísun kultury (divadlo, galerie, kulturní památky, koncerty včetně klasické hudby,…), squash a inline brusle, řízení jinak prázdného auta