Uvažuješ nad naší školou? Zajímá tě, jak to u nás chodí, jak vypadají jednotlivé učebny, jaký je školní areál a co nabízí ubytování na domově mládeže či školní stravování? Neváhej a setkej se s přímo s učiteli či studenty. Provedeme tě jednotlivými budovami, třídami, jídelnou i zázemím ubytování na domově mládeže. V dopoledních hodinách můžeš nahlédnout přímo do jednotlivých hodin a zažít jejich atmosféru na vlastní kůži. Potkáš naše studenty, kteří již mají část studia za sebou a jistě ti rádi zodpoví případné otázky.

Termíny: 3. a 4. listopadu 2022, 12. a 13. ledna 2023

- ve čtvrtek od 15:00 do 19:00

- v pátek od 10:30 do 13:00

Nehodí se vám ani jeden z termínů? Nevadí. Nabízíme Vám hned dvě možnosti, jak si školu prohléhnout.

Chtěl bys přijet i s rodiči a vše si v klidu prohlédnout, ale ve zmiňované dny nemají čas? Nevadí, rádi vás ve škole uvítáme kdykoli jindy, stačí se nám ozvat a domluvit soukromou prohlídku, ať už v dopoledních nebo odpoledních hodinách. Rádi se vám budeme věnovat individuálně. V případě zájmu pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo volejte na 482 416 611, 774 843 183.

Druhou možností je virtuální prohlídka školy zpracovaná našimi studenty. Nechce se pozvat k netradiční videoprohlídce a seznamte se s tím nejdůležitějším, co škola nabízí. Video - Virtuální prohlídka školy

 

Přihlaš se k nám a studuj na Střední škole Jana Blahoslava.

Na škole pro život, který stojí za to.