Střední škola Jana Blahoslava je zcela novou střední školou, jejíž zápis do rejstříku škol a školských zařízení byla proveden 24. února 2021. Podrobnosti se dozvíte v tomto článku.

 

Protože není pro základní školy zatím možné vygenerovat naše údaje na přihlášku automaticky, prosíme Vás o následující kroky:

1. Stáhněte si tento dokument, ve kterém za Vás vše podrobně vysvětlujeme ředitelům ZŠ, kterým jej předejte.

2. V přihlášce uveďte celý název a adresu naší školy, tedy Střední škola pedagogická a sociálně právní a střední zdravotnická škola Jana Blahoslava, č. p. 349, 463 62 Hejnice

3. Zašlete takto vyplněnou přihlášku doporučeně na adresu Růžodolská 118, Liberec XI, 460 01 nejdéle do 1. března 2021.

 

NEBO

si stáhněte oficiální editovatelný tiskopis přihlášky s našimi předvyplněnými údaji, doplňte vše potřebné a odešlete na adresu zmíněnou výše. Připravili jsme pro vás také krátký návod, který vás vyplněním přihlášky provede.

 

Přílohy:

• Spolu s přihláškou zasílejte kopie dokladů o účasti na aktivitách, které jsou bonifikované v rámci přijímacího řízení jednotlivých oborů. Tyto doklady bude možné zasílat i později.

• V případě zájmu o obor Předškolní a mimoškolní pedagogika nezapomeňte doložit lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti ke studiu.

 

Vážíme si Vaší důvěry a těšíme se na spolupráci přímo v průběhu studia na Střední škole Jana Blahoslava.

V případě jakýchkoli nejasností se na nás neváhejte obracet na e-mailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., nebo tel.: 604 614 794.

 

NECHCI, ABY MI COKOLI UNIKLO

Pokud s námi chcete být v kontaktu, mít informace vždy z první ruky a pohodlně přímo do Vaší e-mailové schránky, vyplňte prosím následující online formulář. Údaje v něm nám umožní Vám pravidelně zasílat informace o nejdůležitějších změnách na webu či o novinkách ze života školy.