Dnem 23. 2. 2021 byla Střední škola Jana Blahoslava zapsána do rejstříku MŠMT. Tímto právním aktem se škola stala skutečností a může oficiálně přijímat žáky do prvních ročníků obou maturitních oborů. Děkujeme Vám všem, kdo nám fandíte a držíte palce na této nelehké cestě, která započala před více než 10 lety.

Jsme vděční, že je tento krok za námi a zároveň si uvědomujeme, že to podstatné máme ještě před sebou. Těšíme se na to, jak bude škola, nyní již zapsaná, vznikat fyzicky. Nadále probíhají intenzivní jednání s Libereckým krajem o koupi areálu školy v Hejnicích. Také zde je vše na dobré cestě, i proto můžeme společně vyhlížet začátek nového školního roku 2021/2022, kterým škola vstoupí do praktické realizace své vize:

Připravovat žáky v bezpečném, profesionálním a inspirativním prostředí na odborné povolání tak, aby se stali plnohodnotným a žádaným článkem moderní společnosti.

Vzhledem k této nové okolnosti jsme aktualizovali ty části webu, jichž se výše popsaná skutečnost dotýká. Pro přehled jsou jejich odkazy uvedeny pod tímto článkem. Uchazeči mohou již bez obav odesílat své přihlášky na adresu Střední škola Jana Blahoslava, Růžodolská 118, Liberec XI, 460 01. Ještě před tím však doporučujeme pročíst postup podávání přihlášek.

Těšíme se na každého z Vás a věříme, že TO STOJÍ ZA TO!

Tým Střední školy Jana Blahoslava

 

UŽITEČNÉ ODKAZY:

Rozhodnutí o zápisu školy do rejstříku škol a školských zařízení

Podávání přihlášek

Přijímací řízení

Kritéria 1. kola přijímacího řízení – Předškolní a mimoškolní pedagogika

Kritéria 1. kola přijímacího řízení – Veřejnosprávní činnost